Seksas su meilužiu stebint vaikinui

Atsiųsta 2016.05.30 23:00

Danielės oda visada kvepėdavo muilu. Tai užuosdavau, kai ji praeidavo pro mane sukeldama sulpna vėjelį. Aš jos niekada nebuvau palietes, nedrįsdavau net ilgesniam laikui į ją žiūrėti. Bijojau, kad mano akys gali niekada neatsiplėšti. Buvau pradėjęs net nekęsti savo geriausio draugo už tai, kad užkalbino ją pirmas.

Seksas stebint vaikinuiTado kambarys buvo visai šalia manojo, todėl galėdavau girdėti viską, kas ten dedasi. Visus pokalbius, viską. Girdėdavau jos švelnų balsą bandantį rėkti tyliau, kad nepažadintų manęs. Tačiau aš to balso laukdavau, kai žinodavau, kad Danielė su juo. Girdėdavau net kaip ji kandžioja Tadui į petį per patį sekso įkarštį. Įsivaizduodavau jos kojas apkabinančias Tado kojas, jos kūna, besiraitantį and lovos, jos tariamus žodžius jam į ausį: „Aš tokia sudrėkusi. Daugiau negaliu iškęsti, tuoj suriksiu“. Ir ji išleisdavo tokį palaimos garsą, kokį galėjo išleisti tik mergina, kuriai nereikia nieko vaidinti.

Aš žinojau, kad ji myli Tadą, bet kai jis išėjo į darbą ir paliko mus vienu du, atrodė, kad jį kažkas būtų ištrynęs iš pasaulio. Vos tik Danielė uždarė duris išlydėdama savo vaikiną, aš supratau, kad kažkas įvyks, Mačiau tai jos išraiškoje. Ji žiūrėjo į mane taip, lyg norėtų nudraskyti visus drabužius man nuo kūno. Ji pradėjo eiti link manęs, jau norėjau tiesti ranką, pirmą kartą ją palieti, pajusti nuo jos sklindančią šilumą, jos minkštą lygią odą. Tačiau ji praėjo pro mane sukeldama muilo kvapo debesėlį.
Priėjusi prie lango, Danielė sustojo, sudėjo rankas ant klubų. Jos chalatas prasiskietė ir stiklo atspindyje pamačiau, kad ji visai nuoga. Jos tobulos krūtys buvo prisirpusios, viliojo mane labiau, nei bet kurios kitos moters krūtys. Lėtai pradėjau eiti link jos. Nežinojau, kaip sureaguos, jeigu ją griebsiu neištvėręs ir prispaudęs lūpas prie kaklo įkišiu savo penį jai į makštį. Todėl priėjau atsargiai. Atskleidžiau jos šilkinį chalatą ir atidengiau petį. Chalatas švelniai slydo jos oda, atidengdamas mažą apgamą prie kaklo. Apkabinęs ją abiem rankom, atsukau į save. Jos lūpos virpėjo, tačiau galėjau pasakyti, kad manęs nori. Jos akys vis dar žiūrėjo į mane kaip ištroškęs žvėris. Norėjau ją pabučiuoti, bet ji nusuko galvą. Danielės lūpos atsirado prie mano ausies. Galvojau, kad kažką pasakys, bet girdėjosi tik jos kvėpavimas ir šiluma einanti iš burnos. Ji nusimetė chalatą. Dabar buvo visiškai nuoga. Ranka palietė mano krūtinę ir lėtai slydo žemyn galiausiai švelniai paimdama mano sukietėjusį penį. Jis dar niekada nebuvo toks kietas. Norėjau, kad išsižiojusi atsitūptų ir man pačiulptų, tačiau pajutau kaip ji vėl nusisuka ir šiek tiek prasiskiečia. Aš prisiglaudžiau prie jos, vieną delną uždėjau jai ant putės. Du pirštai mikliai įsmuko į makštį. Ten buvo taip šilta ir gerą. Pirštus kelis kartus apsukau jos minkštos makšies viduje ir išgirdau atodūsį. Jis nebuvo garsus, bet supratau, kad jai gera, kad ji nori, jog nesilaiučiau ją maloninęs. Todėl tą ir dariau, sukau pirštus lėtais judesiais, uodžiau muilo kvapą sklindantį jai nuo kaklo, jį bučiavau. Man buvo taip pat gera kaip ir jai. Jos atsavimas tankėjo, atodūsiai dažnėjo, o kūnas judėjo apimtas palaimos.

Baigiau jai ant nugaros. Nors ir nebuvau įkišęs savo penio į jos vidų, išėjo daugiau sėklos, negu kadanors anksčiau. Kai ištraukiau pirštus, ji atsisuko, atrodė kaip įsiutęs žvėris. Atsisėdo ant palangės ir išskietė kojas parodydama visą savo vidų labai aiškiai. „Noriu, kad mane išpistum, kad įkištum savo penį ir kruštum tol, kol nebeliks sėklos“. Ji apsivijo mane kojomis ir prisitraukė. Perbraukė savo pirštus per mano plaukus ir uždėjo delnus ant galvos. Pagaliau atėjo ta akimirka, kai mūsų kūnai susilies į vieną. Pajusiu tai, ką visada troškau pajusti. Danielė nebegalėjo ilgiau ištverti. Savo krūtimis prisilietė prie mano raumeningos krūtinės ir man nieko kito nebeliko daryti, tik įkišti. Viena  ranka apglėbiau jos nugarą, o kita įsmukau. Ji buvo tokia sudrėkusi, kad viskas įvyko labai greitai. Pradėjau judėti, liečiau jos krūtis, laižiau nuo prakaito sūrų kaklą ir mėgavausi kiekviena palaimos sekunde.

Staiga atsidarė durys. Net neabėjojau, kad už jų Tadas, bet, atrodo, Danielei tai visiškai nerūpėjo. Ji ir toliau rėkė nebandydama tvardytis. O aš kišau vis giliau ir giliau, kiek tik lindo. Jutau kažkokį pasitenkinimą, kad Tadas mus stebėjo. Pasižiūrėjau į Danielę. Ji buvo užsimergusi ir susivėlusi. Jos pravertos lūpos buvo šlapios, iš jų sklido aimana.

Komentarai