Pirmas kartas su geriausio draugo mama

Atsiųsta 2015.08.02 14:54

Savo nekaltybę praradau su geriausio draugo Luko mama, tuo metu jai buvo 45 metai, išsiskyrusi, bet žiaaauriai gerai atrodanti. Visi draugai svajojo ką galėtų su ja nuveikti, aš taip pat, tačiau niekad negalvojau, kad būsiu tas vienintelis, kuriam pasiseks įgyvendinti savo svajones. Tuo metu su Luku baigėme mokyklą, tą vakarą aš atėjau pas jį pasiūlyti pažaisti krepšinio kiemo aikštelėje, tačiau duris atidarė ne jis, o jo seksuali mama. Gabija pasakė, jog Lukas bus už valandos ir pasiūlė palaukti. Ji buvo apsirengusi trumpu sijonuku ir aptempta maikute, aš negalėjau atsisakyti… Vos užėjus į vidų ji pasiūlė gavos ir mes sėdėjome virtuvėje ir kalbėjome. Po dešimties minučių ji nuėjo į dušą, o po kelių akimirkų aš išgirdau ją kviečiančia mane, pasirodo perdegė lemputė ir ji norėjo, jog aš ją pakeisčiau. Atsinešiau iš virtuvės kėdę ant kurios palipęs pakeičiau lemputę, tačiau nulipinėjant kėdė sudrebėjo ir Gabija spėjo mane apkabinti savo tvirtomis, gyvenimo mačiusiomis rankomis, ji apkabino taip tvirtai, jog mano penis prisispaudė prie jos krūtinės ir jis iš karto sutvirtėjo.
Seksas su mamaJi padėjo man nulipti nuo kėdės ir švelniai pabučiavo, lygtais stebėdama mano reakciją, aš buvau visas raudonas, tačiau atsakiau tuo pačiu – pabučiavau ją. Geras 10 minučių žaidėme su vienas kito lūpomis ir tyrinėjome kūnus švelniais prisilietimais. Neužilgo ji paėmė mane už rankos ir pradėjo vestis į miegamąjį, mano širdis daužėsi, tai buvo kiekvieno jauno vaikino svajonė. Ji pasodino mane ant lovos krašto ir pradėjo nusirenginėti – ant žemės krito aptempti marškinėliai, trumpas sijonas, liemenėlė (o jos krūtys – kaip krepšinio kamuoliai!). Atrodė, jog mano penis praplėš džinsus, nusirengus paguldė mane ant lovos ir puolė nurenginėti, bučiuoti visą mano kūną. Ji buvo tokia užsivedus kaip aš, speneliai standūs ir kieti, jos putė buvo šlapia. Aš gulėjau, ji ištraukė mano penį ir saldžiai pabučiavus į lūpas nusileido žemyn ir vienodais judesiais kartu su ranka ir burna žaidė su mano pimpalu. Pasilinksminusi ji užlipo ant manęs ir kaip tikra jojikė jojo, tas truko gal 15, gal 20 minučių, aš baigiau jos drėgnoje ir šiltoje putėje, jausmas buvo nerealus, atrodo lyg būčiau nuskridęs į kitą planetą ir grįžęs atgal.
Po sekso šiek tiek pagulėjome kartu ir ji pradėjo rengtis, pasakė, jog mane apgavo, šiandien Luko nebus ir jei noriu galiu miegoti šią naktį pas ją. Žinoma taip ir padariau, o kitą rytą mane prikėlė nerealus oralinis…

Komentarai