Pirmas kartas – Putės Laižymas

Atsiųsta 2016.08.16 22:21

Su Toma draugavau kelis mėnesius. Ji buvo visai simpatiška mergina, gan protinga ir sukalbama. Buvau vos pabaigęs studijas ir pradėjęs dirbti vienoje tarptautinėje įmonėje programuotoju. Darbas ne itin džiugino, bet raminau save, kad visada pradžia yra pati sunkiausia.

Draugai mane supažindino su Toma. Šiaip ji man pasirodė gana nyki kai pirmą kartą ją pamačiau, bet vis tiek nusprendžiau, kad reikia ją kabinti. Buvau vos 23-erių, bet jaučiau pareigą pradėti rimto suaugusio vyro gyvenimą. Toma turėjo tam puikiai tikti. Jos riestas užpakaliukas kaitino mano fantaziją, todėl buvo įdomu sužinoti kokia ji lovoje.

KunilingasKaip sakiau, tuo metu bandžiau apsimesti labai subrendusiu, todėl teko pavargti, kol Toma tapo mano mergina. Ji laužėsi ir spyriojosi lyg kokia nepista paauglė – akimirką sudvejojau ar tikrai man reikia su ja pradėt kažką rimto. Su lovos reikalais buvo tas pats – tik po pusės metų ji man pagaliau davė. Jeigu būtų tekę laukti ilgiau, manau, būčiau ją palikęs.

Naktis dažniausiai leisdavom jos vieno kambario bute. Tai buvo didžiulis pliusas, nes pats turėjau pora butiokų, kurie mėgdavo parsivesti mergas pas save. Nenorėjau, kad jie atbaidytų Tomą.

Seksas su Toma? Iš pradžių buvo nuobodu – misionierius, porąkart iš šono ir tiek. Iniciatyvos visada turėdavau imtis tik aš ir dažnai mano bučinius nulydėdavo jos dūsavimai. Nejau jai taip nepatikdavo? Mums buvo sunkūs pirmieji draugystės metai ir apskritai aš stebiuosi kaip mes juos ištvėrėme. Bet viskas, dėkui Dievui, pasikeitė po jų. Toma tapo daug įdomesnė lovoje ir vienas iš pirmųjų pasikeitimų joje buvo oralinis. Ji niekada nė nežvilgtelėdavo mano draugužio pusėn (nebent patikrindavo ar aš su gumyte, nes iš pradžių ji negėrė tablečių), bet staiga… Iš pradžių gana nedrąsiai, bet to po  – jau daug agresyviau ji man čiulpė ir net prašydavo nuleisti ant veiduko ar krūtų. Tai buvo nerealu! Vos spermai atsiradus ant jos kaktos ar spenelio aš tiesiog pašėldavau, atsirasdavo dar daugiau jėgų ir noro ją dulkint… Ir taip be paliovos!

Bet vieną kartą mes apsikeitėme vaidmenimis. „Nebijok mano pizės!” – papriekaištavo man Toma, kuomet bandžiau savo penį sugrūsti jai į burną. Šį kartą ji buvo pasiruošus oraliniui.

Labai gėda prisipažinti, bet niekada nesu tai daręs merginai. Atrodydavo šlykštu, be to, man labiau patikdavo kišti į ją savo kotą ar pirštus, bet ne liežuvį… Bet, kaip yra sakoma, vieną kartą pabandžius, norėsis dar. Taip nutiko ir man. Ant jos gaktos buvo vos keli plaukeliai, o pati putė kažkuo labai kvepėjo… Ji buvo sudrėkusi ir aš atsargiai ją lyžtelėjau. Patiko. Pakartojus tai dar kartą, užsivedžiau. Tomos tarpkojis kažkuo svaiginančiai kvepėjo ir šiaip ji buvo labai švari – gal dėl to mano pirmas kartas laižant putę buvo toks geras? Sugrūdęs savo liežuvį giliai į putę laižiau ją, o Toma tiesiog lydėsi… Ji ir pati man sakė ką daryti ir ar greičiau daryti, šiek tiek pristabdyti…

Bet man ir Tomai nepasisekė – nors lovoj abu tikom idealiai, bet aš supratau, kad man tik seksas galvoj, o ne rimta draugystė su garantija, kad po poros metų bus vestuvės. Išsiskyrėm mes draugiškai, bet kartais susibėgam kokiam greitukui. Jei ne Toma, vargu ar būčiau atradęs oralinį seksą!

Komentarai