Merginos Pirmas Oralinis – Čiulpia Bybį

Atsiųsta 2016.08.20 14:33

Pirmieji kartai, kaip ir pirmosios merginos, mūsų atmintyje išlieka ilgam – ypač tada, kai abi šios patirtys apjungiamos į vieną. Mano pirmoji „rimta“ mergina buvo vardu Gabija, o jos geriausia draugė – Gabrielė. Šias dvi merginos viską darė kartu – gyveno toje pačioje laiptinėje, baigė tą pačią mokyklą, įstojo į tą patį universitetą…  Paradoksalu, kad ir jų nekaltybės praradimo istorija taip pat buvo bendra…

Oralinis seksasNors su Gabija susitikinėjome jau keletą mėnesių, mūsų santykiai seksui dar nepribrendo. Tiesa, tam nebūdavo galimybių – tuo laikotarpiu abu gyvenome su tėvais, todėl pabūti „tik dviese“ nepavykdavo. Intymiausias mūsų santykių momentai, jeigu gerai pamenu, įvyko jos namuose.  Bežiūrint filmą pasidarė nuobodu, tad pradėjome glaustytis, glamonėtis. Jaučiau, kaip jos ranka slysta žemyn mano daikčiuko link. Nors Gabija ganėtinai drąsiai atsegė kelnes ir pakišo ranką po apatiniais, paėmusi mano penį į ranką ji sustojo. Bandžiau jai pasufleruoti tolimesnių veiksmų seka judindamas klubus, tačiau, deja, ši to nesuprato. Kaip tik tą akimirką grįžo jos tėvai, tad vėl teko grįžti prie filmo stebėjimo.

Jau buvau praradęs vilti, jog mūsų seksualinis gyvenimas pajudės iš mirties taško, tačiau klydau. Vieną vakarą mes su Gabija nusprendėme aplankyti Gabrielę ir jos vaikina Airiną. Mes su Gabija sėdėjome ant dvivietės sofos, kai , tuo tarpu, Gabrielė sėdėjo Airinui ant kelių. Mes visi ganėtinai ilgai bučiavomės, kol Gabija pavargo ir padėjo savo galvą man ant kelių. Mes tyliai stebėjome, kaip Airinas ir Gabrielė glamonėjasi – jo ranka “palindo” po Gabrielės palaidinę ir taip smarkiai suspaudė jos dešiniąją krūtį, jog ši net tyliai sucypė. Turbūt matomas vaizdas paveikė Gabija – jaučiau, kai ji atsegė mano kelnes ir ištraukė mano stačią penį. Negalėjau patikėti, jog tai mano frigidiškoji Gabija! Žinoma, jaučiausi truputi nejaukiai, kad viskas vyksta stebint kitiems, tačiau žvėriškas sekso troškimas paėmė viršų. Tol, kol buvau šokiruotas tuo, kas vyksta su manimi, nepastebėjau, kaip Gabrielė ir Airinas pradėjo dulkintis misionieriaus poza. Nors tai buvo jų pirmasis kartas, nepastebėjau jokių nerangių judesių – viskas atrodė taip, tarsi stebėčiau porno filmą. Šis vaizdas mane įkvėpė žygdarbiams – nutariau įkalbėti Gabija oraliniam seksui – pačiultpi mano pimpalą. Ji kaip ir sutiko, tačiau paėmusi mano penį į burną sustojo. Mano pastangos priversti jog galvą judėti aukštyn-žemyn buvo bevaisės. Galiausiai, supykęs, sugriebiau jos galvą ir pats pradėjau ją judinti. Po kelių minučių veiksmo baigiau jai į burną, mano sperma buvo jos viduje. Tačiau ji nepyko. Nebuvo jokios neigiamos reakcijos.

Nors jau nebepamenu, kaip tas vakaras baigėsi – po to buvo daug alkoholio, kitą dieną su Gabija susisiekti nepavyko. Bandžiau jai skambinti keletą kartų, tačiau ji nekėlė ragelio. Taip mūsų ryšys nutrūko. Gabrielė man papasakojo, jog Gabija visada buvo nusistačiusi prieš oralinį, todėl nebegali man atleisti už jos moralinį pažeminimą. Toks buvo mano pirmas kartas.

Komentarai