Kaip man Baigė ant Veido

Atsiųsta 2016.03.03 21:47

Pažinojau Tomą 10 metų, buvome klasiokai, o vėliau studijavome universitete kelis metus kartu, kol man išstojus iš universiteto nustojome bendrauti. Tačiau vieną dieną jis man parašė į facebook ir pasiūlė susitikti. Susitarėme susitikti “Coffe Inn” kavinėje, pilies gatvėje, Vilniuje. Jis atėjo pasipuošęs, su tvarkingais marškiniais, varlyte. Vos pamačius jį, su trumpa, kelių dienų barzdele šiek tiek sudrėkau. Galvoje bėgo mintys kaip norėčiau dabar jo nuogo savo lovoje.

Uždavus tradicinius klausimus kaip sekasi, kas geresnio, kaip seni klasiokai ir panašiai nei iš šio nei iš to pasiūliau jam vakarą pratęsti pas mane. Jis šiek tiek sutriko, tačiau aš nieko neslėpiau – iš karto pasakiau, kad noriu jo savo lovoje. Tomas ilgai nesipriešino ir mes važiavome jo naujame BMW automobilyje pas mane į namus, Fabijoniškių mikrorajone. Jau kildami liftu pradėjome glamonėti Sperma ant moters veidovienas kitą, jis bučiavo mano kaklą, aš glosčiau jo galvą ir nekaltais prisilietimais judėjau link jo stačio pimpalo kelnėse. Jo penis buvo stangrus, aš tai jaučiau, tad vos įžengus į namus pradėjome nusirenginėti, jis mane pakėlė ir padėjęs ant lovos pradėjo laižyti mano putką. Jausmas buvo pasakiškas, drėgna putytė seniai buvo gavusi tokį malonumą, liežuvis dirbo kaip reikiant.

Neužilgo jaučiu, kaip jis atsitraukia ir be žodžių įeina su savo stačiu kotu, kuris mane dar labiau užvedė. Dievinau tą jausmą, kai jo stora varpa yra manyje, jis juda ritmiškai ir jaučiu, kad jam tuoj bus gera. Ištraukęs savo pimpalą Jis griežtu balsu man pasako išlipti iš lovos ir atsiklaupti ant žemės, aš nenorėdama jo nuvilti taip ir padarau. Tuomet jis prieina prie manęs ir dročindamas pimpalą neužilgo baigia man ant veido. Aš jaučiau jo šiltą spermą visur, tiek ant kaktos, tiek ant nosies, šiek tiek jos pateko ir į burną, o aš su malonumu ją nuryjau. Mane ŽIAURIAI jaudina vyro sperma, ypač, kai jis baigia man ant veido. Tačiau man vis dar nebuvo gera, jam teko užbaigti darant kunilingą. Žodžiu, vakaras baigės nerealiai, o su Tomu mes susitikinėjome ir toliau, karts nuo karto pamalonindami vienas kitą, tai pas jį, tai pas mane.

Komentarai